Otwiera stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gov.plInstrukcja obsługiRedakcja Biuletynu
    ZMIEŃ NA: normalny widok i czcionka Serwis internetowy - www.dolsk.pl      
 Wersja do wydruku

Instrukcja obsługi

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej zbudowany jest na zasadzie 'drzewa'. Aby uzyskać dostęp do interesujących Was informacji, można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak, by maksymalnie ułatwić Wam poruszanie się po nim.

 

W celu znalezienia interesujących Was informacji można również skorzystać z wyszukiwarki, która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić, należy wpisać szukany "wyraz" i kliknąć przycisk 'Szukaj' lub naciskąć klawisz [Enter].

 

 

Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.

 

 

Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na adres e-mail: admin@dolsk.pl

 

 

 

 

Z wyrazami Szacunku

 

Administrator Biuletynu

 

 

 

 

UWAGI TECHNICZNE

 

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.doc. Do przeglądania lub edycji dokumentów DOC należy używać programu Microsoft Word.

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.xls. Do przeglądania lub edycji dokumentów XLS należy używać programu Microsoft Excel.

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.pdf. Do przeglądania dokumentów PDF należy używać programu Acrobat Reader.

 

Pliki do pobrania oznaczone ikoną    są w postaci spakowanej (format ZIP). Taki plik należy pobrać i rozpakować na dysku lokalnym dowolnym programem obsługującym format plików ZIP. W nowszych systemach operacyjnych nie ma potrzeby używania zewnętrznego programu do rozpakowywania gdyż sam system rozpoznaje pliki ZIP.

 

 


 Do góryRejestr zmian
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Ten serwis korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.
Urząd Miasta i Gminy Dolsk 
Pl. Wyzwolenia 4, tel. 61 28-25-001 
e-mail: umig@dolsk.pl